Związek z mężczyzną starszym o 19 lat a lęki o przyszłość

Witam! d 9 miesiecy jestem w zwiazku z 19 lat starszym mezczyzna.Ja mam 27 on 46 lat. Dobrze czujemy sie w swoim towarzystwiedogadujemy sie, od 5 miesiecy mieszkamy razem. Jednak sa dni iedy nachodza mnie mysli co bedzie za 20 lat, kiedy ja bede miala 47,e 70 lat. Chce miec dziecko, on nie byl zonaty i ma dzieci. Obawiam sie ten zwiazek moze nie przetrwac proby czasu. Ze z wiekiem nasze potrzeby zaczna sieroznic. Jest mi z nim dobrze. Czuje sie kochana, ale mam leki zwiazane z nasza przyszloscia
ponad rok temu

Pani wątpliwości są zasadne przy takiej różnicy wieku. Być może dogłębna szczera rozmowa z partnerem na dręczące Panią pytania wystarczy aby odnalazła Pani decyzję jaką ścieżką chce pójść w tej kwestii. Ewentualnie możecie Państwo zasięgnąć pomocy psychoterapeuty - udać się na terapię dla par.
Pozdrawiam
Jakub Pyka

Pani niepokoje są naturalne i w zasadzie uzasadnione. Proszę sobie odpowiedzieć co jest dla Pani ważniejsze - to, co tu i teraz, czy zamartwianie się przyszłością?