Jak zapomnieć o przeszłości i lękach?

jeszcze raz dziekuje,ale problem jest w tym ze ta cala sytuacja,ktora nie pozwala mi normalnie funkcjonowac,niszczy moj nowy zwiazek,moj nowy partner strasznie mnie kocha a ja caly czas zyje przeszloscia,nie umiem zyc w tym szczesliwym swiecie ktory mi dal,raz go kocham,raz nie i tak w kolko,nie wiem w ktora strone isc,czasem wszystko robi mi sie obojetne i nachodza mnie mysli samobojcze,jak zapomniec o przeszlosci?jak?

Witam. Trudno jest zapomnieć o przeszłości i walczyć z nią samotnie. Polecam udać się do psychoterapeuty i spróbować podjąć się terapii. Myślę, że odpowiednio prowadzona terapia rozwiąże problem ;-)

Pozdrawiam,służę poradą i zapraszam do korespondencji.
http://psychopedagog.eu