Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Związek z mężczyzną, który ukrywa przeszłość

Mam na imie Irena, 41 lat. Chciala bym zalozyc rodzine, ale czuje strach. Rok temu zamieszkalam z nowym facetem ktory ukryl przede mna swoja przeszlosc(romans, obecnosc ex,flirty z mlodymi kobietami. Nie jestem zazdrosna o nikogo z jego przeszlosci,ale nie podoba mi sie ze nie powiedzial mi prawdy. Problem polega na tym ze jego ex probuje ingerowac w nasze zycie i jest agresywna w stosunku do mnie. To jest kobieta z kryminalna przeszloscia. Czy jest sens kontynuowac ten zwiazek?
KOBIETA ponad rok temu

Pierwsze wrażenie

Witam serdecznie,
Pyta Pani czy jest sens kontynuować ten związek. Nikt nie może Pani odpowiedzieć na to pytanie - to czy Pani zostanie czy odejdzie musi być tyko i wyłącznie Pani decyzją.
Proszę się zastanowić, czy jest Pani w stanie zapomnieć o przeszłości Pani partnera i czy Pani partner jest w stanie zerwać ze swoją przeszłością.
Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Witam Panią serdecznie
rozumiem, że Pani strach może być spowodowany nie tylko tym, że mężczyzna, z którym się Pani związala ukrywa różne fakty na swój temat, ale i z zachowaniem jego byłej partnerki. Chęć założenie rodziny jest naturalna, ale warto się przyjglądać osobie, z którą chce się związać. Nie wiem jak Pani partner reaguje na zachowania ex partnerki, czy wspiera Panią, czy dotąd mogła Pani mu ufać? Musi Pani to przemyśleć czy wiąże się z tym mężczyzną, bo go kocha, czy dlatego, że chce Pani założyć rodzinę? Być może Pani ogólnie boi się założyć rodzinę i nieświadomie wybiera takiego męzczyznę, z którym się to nie udaje? Jak się Pani czuje przy tym mężczyźnie? Warto szczerze sowbie odpowiedzieć na te pytania i być może wtedy pojawi się odpowiedź czy jest sens kontynuować ten związek.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy