Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Związek z mężczyzną z rozbitej rodziny

  Nie wiem jak podchodzić do faceta z rodziny rozbitej w jego życiu pojawił się po czasie drugi partner mamy... Był złym człowiekiem narkotyki picie więzienie... Mówi że ma dość przeszłości prosił o to bym mu pomogła była przybnim..... Jest ciepłym facetem chodź potrafi dogadać... Nie wiem czy to tylko gra bo nikt go nie chce a jak już znalazł chce na siłę sie wiazac....proszę o radę....
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Jak zerwać z partnerem?

Przeszłość człowieka jest ważna, ale nie determinuje wprost jego życia. Osobiście znam wielu fantastycznych ludzi, którzy pochodzili z rodzin dysfunkcyjnych.

Psycholog posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.
0

Witam. Rozumiem, że stoi Pani przed ważną decyzją życiową, która będzie wiązała się z głębszym zaangażowaniem w związek z wybranym mężczyzną. Tę decyzję musi Pani podjąć samodzielnie, ponieważ to jest Pani życie. Proszę pamiętać, że zawsze może się Pani wycofać, gdy tylko zauważy Pani coś niestosownego. Ale osądzać z góry człowieka nie można. Warto dać sobie szansę na poznawanie siebie i nauczyć się chronić w sytuacjach "dogadywania".

Edukator psychologiczny, nauczyciel, socjolog i coach.
0

Witam
Myślę, że jeżeli Pani znajomy ma za sobą traumatyczną przeszłość, to warto żeby skorzystał z psychoterapii w czasie której będzie mógł przepracować swoje doświadczenia i uczucia tak, by mógł zamknąć miniony okres i nie przenosić nierozwiązanych konfliktów do związku, który chce budować. .
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy