Związek z mężczyzną po przejściach

Witam , Jestem w związku od 5 lat z mężczyzną po przejściach. Mam dobry kontakt z jego byłą żoną i z ich dzieckiem. Od 2 lat pomagam mojemu partnerowi z jego dzieckiem ( mieszka u nas). Teraz kiedy powiedziałam, że chcę zadbać o swój rozwój i że nie zaangażuję się już tak jak wcześniej. Spotykam się z odrzuceniem mojej osoby. Jestem rozbita, nie wiem jak mam się z nim dogadać czy w ogóle warto .? Proszę o jakieś wparcie w tej sprawie. Mam prawie 30 lat i chciałabym dbać o swoja rodzinę.
ponad rok temu

witaj
Bardzo dobry pomysł zadbać o siebie, związek, relację, rozumiem że chodzi również o stworzenie swojej rodziny. warto znaleźć wspólny punkt porozumienia, co jest dla Państwa ważne, co jest dla pani ważne, dla partnera. Jakie mają Państwo wzajemne oczekiwania, co można zrobić razem ale polepszyć komunikację, jakie mają Państwo potrzeby. Na te wszystkie pytania warto znaleźć odpowiedz zanim odpowie się na pytanie warto czy nie warto.
powodzenia w szukaniu odpowiedzi
anna suligowska