Problemy w relacjach z mężem

Witam. Bylam z chlopakiem 8 lat. Urodziło nam się 2 wspanialych synów. Teraz od 2 lat jest moim mężem już. Układało nam się dobrze ale od Lutego tego roku coś się między nami popsolo mój mąż ma założonego Facebooka i tam znalazł swoją byłą dziewczynę i z nią pisał po kryjomu żebym ja nie widziała ale ja odkryłam że on z nią pisze i jak mu o tym powiedziałam to wyparł się w żywe oczy. Tylko że to nie byly normalne wiadomości tak jak by pisał kolega z koleżanka. Mąż napisał do niej tak TESKNILAS

Witam,
czy oprócz tego, że mąż skontaktował się ze swoja była partnerką coś zmieniło się a Państwa relacji? Proszę szczerze porozmawiać z mężem. Być może chciał tylko porozmawiać ze znajomą inie kryło się za tym nic więcej. Szczerość jest ważnym elementem związku.
Pozdrawiam.

Witam Panią
Rozumiem Pani żal i złość do małżonka o to że niewłaściwie Panią potraktował i potajemnie kontaktował się z swoją byłą dziewczyną. Zdrada jest czymś bardzo trudnym do zrozumienia, trudno rozmawiać z partnerem wiedząc że ON robi takie rzeczy poza plecami. Pomimo rożnych uczuć warto jednak powalczyć o małżeństwo korzystając z terapii małżeńskiej albo chociażby z konsultacji rodzinnej.
Anna Suligowska