Problemy z komunikacją i relacją z mężem

Witam, nie wie co robic jesli chodzi o zachowanie mojego meza wobec mnie. Dzisiaj przekroczyl kolejna granice. Trzymajac nasza polroczna corke na rekach uderzyl mnie w ramie kila razy, gdy po wielu prosbach probowalam odebrac moj telefon, ktory mi zabral. Nie reagowal zadnym slowem na moje pytania, dlaczego mi zabral telefon. Przy tym wydawal okrzyki, ze ja go niby bije. Poza tym twierdzi, ze ja klamie. A jak pytam o przyklady, to mowi, ze juz wiele razy mowil. Co powinnam zrobić?

Dzień dobry.

Pani enigmatyczny opis nie daje wiele możliwości odniesienia się do postu. Jak można zrozumieć, mąż zachowuje się niezrozumiale i agresywnie, w dodatku nie chcąc z Panią rozmawiać. Warto byłoby w tej sytuacji poszukać wsparcia dla siebie, korzystając z porad bądź terapii psychologicznej, chyba, że mąż zechciałby wspólnie z Panią spróbować tego rodzaju pomocy.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

To jest przemoc.
Proszę zgłosić się np. do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet czy Stowarzyszenia Niebieska Linia.

Pozdrawiam!