Zaburzone relacje pomiędzy partnerami

Witam. Mam problem z mezem. Od 4lat jestesmy malzenstwem. Posiadamy dwie corki. Maz tylko pracuje. Kiedy meza poznalam to byl innym czlowiekiem, byl czuly i opiekunczy. Po narodzidzinach drugiego dziecka wszystko sie zmienilo. Maz kompletnie w niczym mi nie pomaga. dziecmi nie chce sie zajmowac. Ciagle nas wyzywa i obraza. Mnie traktuje jak niewolnice. Dzieci i obowiazki domowe to wedlug meza moj problem. Po przyjsciu mrza z pracy to zje i idzie spac na 2h. Zero zainteresowania mna i dziecmi.

Dzień dobry!

Wyzwiska, obrażanie, ignorowanie, brak pomocy i wsparcia we wspólnie prowadzonym życiu, zaniedbywanie dzieci itp. to przemoc, którą warto i należy zrozumieć i przerwać. Ze względu na fakt, że zmiany w zachowaniu męża nastąpiły stosunkowo niedawno, a kilka lat temu Wasze relacje były lepsze, do dobra prognoza, że wciąż jest możliwe odwrócenie tych negatywnych zmian, praca nad poprawą sytuacji.
Może Pani (lub Państwo oboje) zgłosić się np. do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej, Stowarzyszenia Niebieska Linia itp.

Pozdrawiam!