Jak pomóc sobie w relacjach z partnerem-alkoholikiem?

Mam partnera alkoholika... Wyzywa mnie przy dzieciach. . Nawet doszło do tego ze pociągnął mnie za ucho jak trzymałam jego syna 5 miesięcznego na rękach. ..to dziwne ale kocham go.. co mam robić? ! Błagam. Chce nam pomóc!

Witam Panią
Warto zgłosić małżonka do poradni odwykowej lub poradnia uzależnień lub ośrodka interwencji kryzysowej tak aby Pani małżonek mógł sam pracować nad swoją chorobą alkoholową a Pani mogłaby skorzystać z wsparcia psychologicznego aby sobie pomóc.
Anna Suligowska

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się np. do Centrum Interwencji Kryzysowej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Praw Kobiet, Stowarzyszenia Niebieska Linia itp.

Pozdrawiam!