Problemy z relacją z mężem

Mam problem z dogadaniem się z mezem. On pracuje a ja wychowuje dwójkę dzieci. Mąż zabrania mi wychodzenia z domu gdy juz dzieci usna. Proszę pomozcie mi bo nie wiem jak do niego dotrzeć,klocimy się prawie codziennie. On wraca z pracy i zaraz wychodzi gdzieś,jestem juz bardzo zmęczona psychicznie.

Witam nie wiem co oznacza ,,mąż zabrania mi wychodzenia z domu gdy dzieci usną". Myślę, iż warto by postarała się Pani o opiekę nad dziećmi na 2-3h i udała się na spotkanie z psychologiem by lepiej porozmawiać o tej sytuacji. Musi Pani bardziej opowiedzieć o swoich relacjach z mężem specjaliście, razem łatwiej będzie znaleźć rozwiązanie. Pozdrawiam serdecznie.