Co mam robić, by relacja odbywała się bez kłótni?

Mam problem.. jestem w zwiazku 3lata z nowym partnerem,z poprzedniego związku mam dziecko lat 8. Na poczatku moj syn byl do.niego sympatyczny, lubił go ale po pewnym czasie niestety Panowie zaczynają się kłócic Pyskowac np.jak razem grają w gre i syn przegrywa albo nie daje mu szansy ...od slowa do slowa wybucha awantura,płacz zdarza się też na porządku dziennym .Oczywiście moj partner mnie wyzywa ze źle go wychowuje i w ogole...tez dlatego później bardzo się klocimy przez te sytacje ...ja już sama nie wiem co mam robić kocham syna kocham partnera ale nie wiem co mam zrobić relacje między nimi byly dobre bez kłótni.

Witam
Proponuję zgłosić się z dzieckiem i skorzystać z pomocy psychologa w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie opieka psychologa jest całkowicie bezpłatna. Tam otrzyma Pani niezbędne wsparcie oraz zalecenia co do dalszego postępowania z dzieckiem ,a być może także uzyska Pani dostęp do terapii psychologicznej zarówno dla siebie jak i całej trójki.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Szanowna Pani,
wskazana jest konsultacja systemowa - pomoc psychoterapeuty rodzinnego zalecana jest dla Państwa.
Pozdrawiam serdecznie