Pogorszenie relacji z mężem i problemy z seksem

Witam Mam problem w małżeństwie... Znamy się z mężem od 2000r. Małżeństwem jesteśmy od 2004 Mamy syna - 5 letniego. Od jakiegoś czasu nic się nie układa. Jesli chodzi o lóżko to mąż chciałam każdego dnia i najlepiej nie raz juz rano jak się budzi. Chciałby abym się przebierała w różne stroje - np. pielęgniarka, pokojówka... bodystocking itp. Zdarzają się też sytuacje ze bywa agresywny w łóżku. Często mówi mi że chciałby mieć 2 kobiety w łóżku albo gangband. Co robić? Dziękuję Monika

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza