Problemy w związku u 41-letniej osoby

Zyje w szczesliwym zwiazku ale zdazaja sie sytuacje ze ktos sprawia mi celowo przykrosc a moj partner udaje ze tego nie zauwaza a co gorsza z ludzmi ktorzy to czynia utrzymuje kontakt jakby nigdy nic .mowie mu ze jest mi z tym niezrecznie i sprawia mi tym przykrosc on wtedy wpada w zlosc i twierdzi ze nie mam racji i ze przeciez nic zlego nie robi .

Może warto także porozmawiać z kimś bliskim- w miarę obiektywnym- kto będzie potrafił spojrzeć na sprawę z dystansem i udzielić informacji zwrotnych.

Witam,

zachęcam Panią do rozmowy z partnerem i omówienia przykrości których Pani doświadcza, możliwe że taka rozmowa umożliwi Państwu uzyskanie porozumienia. Jeśli nie będzie to możliwe, możecie Państwo skorzystać z terapii par, która ułatwi poradzenie sobie z trudnościami w związku, pozwoli uzyskać odpowiedź na pytanie: Co nam utrudnia życie i jak z tym sobie poradzić?

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf

Warto odbyć szczerą rozmowę z partnerem-opisać w niej swoje uczucia, emocje, których doświadcza Pani w opisanych sytuacjach, jasno przedstawić swoje oczekiwania względem partnera. Problemy w związku często wynikają z trudności w wzajemnej komunikacji, nieumiejętności szczerej rozmowy. Pomocna może również okazać się wizyta u psychoterapeuty.