Nieregularne miesiączki, planowanie ciąży a problemy z mężem

witam! z mezem staramy sie od roku o dziecko i nic z tego, z mojej winy bo to ja mam nie regularne miesiaczki i to moje problemy, on mnie w tym wspiera ale jest mi zle nie czuje sie kobieta dzis sprawdzalam testem i kolejny raz nic. nie mam juz checi sie starac, ale boli to gdyz mąż bardzo chce a ja mu nie potrafie tego dac.. nie wiem jak mu powiedziec by po prostu odpuscic i moze wtedy wyjdzie

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie. Proponuję udać się do ginekologa, pokieruje w dalszych staraniach się. Być może warto byłoby spróbować dostępnych w aptekach testów owulacyjnych.