Planowanie dzieci po odstawieniu hormonów

witam odstawiłam tabletki antykoncepcyjne kilka tygodni temu i planuje dziecko z moim narzeczonym boje sie jednak że to trocha potrfa co moge zrobic by to przyspieszyc gdyz mój partner i ja przez ta sytuacje sie stresujemy nawet mowilismy o bezpłodnosci mojego narzyczonego prosze o pomoc

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę nie martwić się na zapas. O niepłodności możemy mówić w momencie, kiedy kobieta nie zachodzi w ciążę po roku starań, przy regularnych stosunkach 2-3 razy w tygodniu, kilka tygodni jeszcze nie świadczy o niepłodności. Proszę obserwować swój cykl wyznaczyć dzień owulacji i dni płodne, mogą Pani w tym pomóc dostępne e aptekach testy owulacyjne. I starać się odbywać stosunki jak najbliżej owulacji.
Pozdrawiam