Dni płodne a nieregularne miesiączki

Witam. Pnad dwa tygodnie temu wyjelam implant antykoncepcyjny podskowrny i dzis dostałam miesiaczke, chcialabym sie dowiedziec ile dni po miesiaczce sa dni płodne poniewaz staramy sie z mezem o 3 dziecko. Nie bardzi wiem jak liczyc takie dni plodne bo zawsze moje miesiaczki byly nieregolarne. Pozdrawaim Iza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Skoro 2 tygodnie temu wyjęła Pani implant antykoncepcyjny to niestety nie ma takiej możliwości, by precyzyjnie określić kiedy będzie miała Pani dni płodne. Tym bardziej jest to trudne, że Pani miesiączki były nieregularne. W takim przypadku najlepszą metodą do oceny owulacji są testy owulacyjne lub monitorowanie owulacji poprzez USG. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem.