Jak obliczyć w moim przypadku dni płodne?

chcialam sie dowiedziec jak obliczyc w moim przypadku dni plodne i nieplodne moje cykle sa w ciagu 3 miesiecy 28,35,40 dni miesiaczke mialam 18 pazdziernika wiec kiedy mialam dni plodne? dziekuje

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Przy takiej nieregularności długości cykli, wyliczenie dni płodnych jest niemożliwe. Owulacja występuje 14 dni przed początkiem miesiączki. Przyjmuje się, że dni płodne to +/- 3 dni wokół daty owulacji.
z poważaniem
Michał Kurek