Kiedy występuje owulacja i dni płodne?

Dzien dobry,chcialam sie dowiedziedziec kiedy wystepuje owulacja i dni plodne po poronieniu i lyzeczkowaniu,ja poronilam 6 listopada w 10 tyg. a miesiaczke dostalam 6 grudnia,bardzo prosze o odpowiedz

Witam serdecznie. Jeżeli dostała Pani już miesiączki po poronieniu to dobry znak. Od momentu pojawienia się krwawienia zwykle do owulacji upływa około 14 dni ( przy regularnych cyklach) dni płodne to czas na 3 dni przed o 4 dni po owulacji.