Grzybica pochwy a planowanie ciąży

witam mam problem od dzis 20.11.mam przepisane globulki do pochwowe Gyno Daktarin na grzybice pochwy 3 globulki na 3 dni w tym czasie mam dni plodne do 26.11 czy moge sie starac z mezem o dziecko czy lepiej poczekac tak bardzo bym chciala juz sie starac a niewiem co mam robic czy jest sen czy nie zaszkodze sobie ? prosze o pomoc o udzieleni mi odpowiedzi.

Aleksander Ropielewski

Nie jest to przeciwwskazanie bezwzględne i można uprawiać sek, jednak wiążę się to z ryzykiem nadkażenia bakteryjnego oraz zakażeniem partnera i mniejszą przyjemnością z seksu.