Jak naprawić związek partnerski z mężczyzną?

zraniłam swojego chłopaka pisząc z innym, wiem, że popełniłam błąd i chce go naprawić, nie chcę stracić mojego chłopka, jesteśmy razem kilka lat i ja nie wyobrażam sobie bez niego życia. Nie radzę sobie z myślą, że go stracę. Jak mu teraz udowodnić , że naprawdę jest całym moim światem?pomocy..

Warto o tym porozmawiać, uważnie wsłuchać się w to, co partner przekazuje. Razem budować swój związek oparty na zaufaniu, przestrzeganiu wzajemne granic, uważności na siebie.