Jak odzyskać partnera po popełnieniu błędu?

witam. byłam z facetem ok.5 miesięcy. jest między nami różnica wieku, która nie sprawiała nam żadnych problemów. byliśmy naprawdę szczęśliwi. jednak, ja popełniłam ogromny błąd(nie zdradziłam go) i facet mnie zostawił. staram się o niego jak mogę, lecz powiedział że na dzień dzisiejszy mówi nie. i powiedział że przemyśli czy wróci do mnie. mam jeszcze szanse by go odzyskać, co robić? Kocham Go bardzo mocno. i nie chcę go stracić, bo nie wyobrażam sobie bez niego życia.

Dzień dobry.

Opisała Pani dość enigmatycznie przyczyny rozstania z partnerem, trudno więc doradzić coś rzeczywiście konstruktywnego.
Wydaje się jednak, że trzeba dać partnerowi czas, a korzystając z okazji zapewnić go o swoim uczuciu do niego. Należałoby jednak pozostawić mu wybór - niezależnie od konsekwencji.

Pozdrawiam.

Przede wszystkim uwierzyć w siebie....- że jestem osobą samodzielną, która poradzi sobie nawet wtedy kiedy będę sama. Siła charakteru również uwodzi....