Wrażenie źle wykonanych obowiązków po popełnieniu błędu w pracy

Witam pracuje w pewnej firmie ponad rok wszystko było dobrze aż do listopada ubr. popełniłam bład (wcześniej też mi się zdarzały) ale to właśnie tym jednym błędem przejmuje się do dziś. Mam wrażenie w pracy że ciągle robie wszystko źle co chwile musze kogoś prosić o to by zapewnił mnie że robie dobrze daną rzecz nie śpie po nocach schudłam 5kg ostatnio prawie zemdlałam nic prawie nie jem wymiotuje.Nie wiem jak nad tym zapanować przychodze do domu i płacze bo mam wrażenie że zrobiłam coś źle:(

Witam. Nie da się postawić diagnozy przez Internet, jednak cześć objawów, które Pani opisała, może sugerować depresję. Sugeruję skorzystanie z pomocy psychiatry lub/i psychoterapeuty. Pozdrawiam

Podobne zaburzenia pojawiają się najczęściej na tle emocjonalnym lub osobowościowym. W obydwu przypadkach należy skonsultować się z psychologiem, który pomoże poradzić siebie z kryzysem i trudnościami, a także ułatwi zmianę i powrót do satysfakcjonującego funkcjonowania.

Spokojnie... nie stresuj się tak i nie przejmuj - "wyluzuj". Nie mam pojęcia co to był za błąd ale wiem jedno - na błędach się uczymy jeśli wiemy, że je popełniliśmy. Kolejna sprawa! Pozwolisz aby jeden błąd pozwolił na zdominowanie całego twojego życia?! Przestań :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
USŁUGI TERAPEUTYCZNE, COACHINGOWE I SZKOLENIOWE
http://psychopedagog.eu
PSYCHOBLOG SPOŁECZNY
http://blog.psychopedagog.eu
MOJE REFERENCJE
http://dkk.psychopedagog.eu