Znerwicowanie a brak ochoty na seks

Nie mam w ogole ochoty na sex. Jak się zmusze to nie odczuwam przyjemności.Mój mąż mówi że jestem znerwicowana.Co mam robić dojakiego spejalisty się udać?

Może warto przyjrzeć się początek przyczynom obniżenia libido? Czy dotyczy ono tylko męża? Podobne zahamowanie popędowo-emocjonalne może sygnalizować zarówno choroby (np depresję) jak i trudności wynikające z relacji. Zachęcam do konsultacji psychologicznej, która pozwoli nakreślić źródła problemu i wyznaczy dalszy kierunek działań.