Jak odciąć się od byłego, którego kocham?

Prosze o pomoc. Rok temu po3 latach zerwal ze mna chlopak(on 24 ja 23) ale mimo to kontakt dalej byl i spotykalismy sie. Potem ja weszlam w nowy zwiazek ktory moj ex chcial usilnie zniszczyc ostatecznie zerwalam z tym nowym gdyz dalej kochalam ex. Chcialam to ratowac i kiedy wyciagnelam reke on znalazl sobie inna , dalej do dzis kontakt mamy i sie spotykamy bo on nie umie o mnie zapomniec, ale nie potrafi od niej odejsc bo nie chce jej zranic. I ze ona nic zlego nie robi, ze nawet nie ma powodu zeby z nia zerwac. Ja wciaz go kocham, do szalenstwa i nie potrafie tak dluzej zyc , kiedy daje mi do zrozumienia ze wciaz jestem dla niego wazna ale nie potrafi odesjc od tamtej . Nie umiem.sie odciac od niego , kazdy jego blizszy gest/ kontakt odbieram jako nadzieje. Nie daje rady juz, momentami mam mysli zeby cos sobie zrobic bo nie udziwgne juz dluzej tego cierpienia . Zaczelam juz chodzic do psychologa ale to dopiero poczatek. Prosze o pomoc

Witam,
wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne, proszę o swoich problemach szczerze rozmawiać z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie