Co robić, gdy mąż chce odejść?

Witam tydzien temu dowiedzialam sie ze mąż mnie zdradza, ma kochanke. Jestesmy 21 lat po slubie, on jest za granica. Ja chcę ratowac nasza rodzine, ale on sie teraz boi. Chcę, zeby wrócił zebysmy spróbowali ja go kocham wybacze mu i zapomnę ale on twierdzi ze nie ja juz tydzien go prosze mam juz depresję nie wiem co robic

Witam Panią, rozumiem że to jest dla Państwa trudna sytuacja. Proponuję aby skorzystać z rozmowy z psychologiem. Może Pani zaprosić do rozmowy męża aby ustalić wzajemne oczekiwania i potrzeby w związku z przyszłością. Jeżeli Pani mąż jest poza granicami kraju, można skorzystać z konsultacji online lub zaczekać do jego powrotu.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka