Mój mąż żartuje ze mnie przy znajomych - jak mam mu dać do zrozumienia, że mi to przeszkadza?

Witam...Jestem mężatką z 29 letnim stażem...Mój mąż jest dobrym człowiekiem..nigdy mnie nie uderzył...dba o rodzinę ..jednak gdy jestesmy u znajomych to zawsze robi ze mnie cel do żartów...wiele razy prosiłam go zeby sobie ze mnie nie żartował...Ale to sie za każdym razem powtarza...dogryza mi przy wszystkich ..i sprawia mu to przyjemność jak wszyscy sie z tego śmieją.Nie wiem jak mam postąpić..proszę o radę..Ewa.

Witam, próbowała Pani mężowi wytłumaczyć aby z Pani nie żartował przy znajomych. Być może spróbuje Pani z nim porozmawiać jak on by się czuł gdyby robiła Pani to samo, czyli ośmieszała go wśród innych. Mogą Państwo również skorzystać z konsultacji z psychologiem.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka