Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mam zrobić żeby mąż ode mnie nie odszedł?

Co mam zrobić aby maż ode mnie nie odszedl? Mówił,że już dawno o tym myślał a jednak jest zd mną. Mamy dwójkę dzieci. Mówi,że już nie chce robic pewnych rzeczy ze mna np. jeździć w różne miejsca a jeździ, kochać ze mna a tak jest, mówi, że nie ma znaczenia czy mnie kocha czy nie. A dla mnie ma to znaczenie. Kiedyś go zdradzilam wybaczyl, wiem ze to moja wina. On też spotykał albo spotyka sie jeszcze z inna kobietą.Kocham go bardzo i nie wiem jak mam go przekonac aby został. Czuje, ze on mnie tez kocha tylko coś w nim się stalo. Na pytanie czy zrobilam coś zlego mówi, że nie. Nie rozumiem jego zachowania bo mówi co innego a robi co innego. Powiedzial ze nie chce już mnie. Że nasze małżeństwo juz dawno nie istnieje. Terapia niestety nie wchodzi w gre bo juz mu to proponowalam.
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Czy depresja jest chorobą śmiertelną?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Jest przyczyną wielu przykrych dolegliwości, czy jednak może doprowadzić do śmierci? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Witam, zastanawia się Pani co zrobić aby mąż nie odszedł. Rozumiem że rozmawiała Pani z nim na temat terapii i mąż nie chce z niej skorzystać. Może Pani skorzystać z pomocy psychologicznej indywidualnej i porozmawiać o trudnościach, jak poradzić sobie z aktualną sytuacją i nad zrozumieniem zachowania męża.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy