Jak mam zawalczyć o moją rodzinę?

Byłam z narzeczonym 9lat mamy wspólne dziscko. Na delegacji poznał dziewczynę do której coś poczuł. Że mną chce zakończyć związek ostatecznie jak rozwiążemy problemy mieszkalne finansowe. Błędy popełniałam ja i on. Bardzo mi na nim zależy, jestem w stanie się zmienić. Jak o niego zawalczyć, gdy mówi że jest za późno. Trudno mi się z tym pogodzić chce go odzyskać. Potrzeba czasu? Poprosiłam aby spojrzał mi w oczy i powiedział mi, że mnie nie kocha. Na to on prosto w oczy: Nie kocham Cię tak jak kiedyś. Jak zawalczyć o rodzinę?

Witam, rozumiem że jest Pani trudno w tej sytuacji. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, aby zastanowić się nad możliwościami wpływu na decyzję partnera. Mogą Państwo skorzystać z terapii dla par, jeżeli Pani narzeczony będzie chciał skorzystać z takiej formy pomocy.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka