Jak radzić sobie z nadpobudliwością i lękami?

Dobry wieczór, zmagam się z nadpobudliwością, emocjami, lękami nie jestem pewna siebie w dodatku mam problemy z nieśmiałością bardzo trudno mi nawiązać z kimś kontakt dłuższy krótkie jakieś zdania rozmowa nie konkretna. Nie potrafię się dogadać z innymi trudno innym jest mnie nawet zrozumieć. Skryta jestem, smutna. W miejscu pracy mam przykre doświadczenia ludzie których napotykam odwracają wzrok i nie mogą na mnie patrzeć i unikają rozmowy ze mną. Z czym teraz to jest związane teraz?
KOBIETA, 35 LAT 9 miesięcy temu

Dzień dobry, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem aby zastanowić się nad przyczyną problemów. W trakcie terapii może Pani również popracować nad samooceną, odzyskaniem pewności siebie oraz zmniejszeniem poczucia lęku.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka