Jak radzić sobie ze stresem i lękiem?

Witam mam 20 lat. Przez ostatni okres w życiu czuje się jakbym się wszystkiego bała. Boję się spać sama, przebywać sama. W nocy nie mogę spać. Mam dużo stresu co powoduje brak nawet czasami całkowitego jedzenia lub wymiotów. Przez stres się wykańczam a nie potrafię rozwiązać swoich problemów. Bardzo proszę o pomoc.

Dobrze byłoby gdyby Pani skorzystała z psychoterapii, gdzie można popracować nad sposobami radzenia sobie ze stresem i takimi zmianami, by łatwiej było żyć. Być może przydałaby się również wizyta u lekarza-psychiatry, który mógłby dobrać odpowiednie leczenie farmakologiczne, jeśli wymienione przez Panią objawy mocno utrudniają życie. Pozdrawiam.