Jak radzić sobie ze stresem na studiach?

Dzień dobry. Zaczęłam właśnie studia, mam 23 lata. Przed studiami miewałam lęki, które udało mi się pokonać. Jednak będąc obrębie na studiach odczuwam silny stres w stosunku do ludzi do samego bycia na uczelni. Jestem już 2 tygodnie a cały czas miewam czy przyspieszone bicie serca, osłabienie, coś w rodzaju nie pełnej paniki i to na każdych zajęciach. Jednak zastanawiam się czy w takiej sytuacji dalej powinnam kontynuować studia? Próbuje się przyzwyczaić ci obyć, udawało mi się już pokonać mogę emocje ale niestety ostatnio z tego stresu-paniki nie poszłam na zajęcia..

Witam, miewała Pani lęki które udało się Pani pokonać. Proszę skorzystać z rozmowy z psychologiem, psychoterapii, jak radzić sobie z lękiem w sytuacjach społecznych. Skorzystać z wizyty u lekarza psychiatry. Zanim podejmie Pani decyzję o przerwaniu studiów, skorzystać z pomocy specjalistycznej.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka