Czy to może być objaw stresu?

Witam, Mam 20 lat. Od paru dni czuje coś dziwnego jakbym się cała trzęsła od środka. Zaczelo się od koszmarnego pobudzenia i rozdrażnienia jakby była po jakichś srodkach psychoaktywnych. Czy to może być przez stres? Dodam jeszcze, ze kilka miesięcy temu zmarlo mi dziecko. A moja mama cierpi na nerwice lękową, czy to mogą być również jej objawy?

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu i lekarzem psychiatrą. Kilka miesięcy temu straciła Pani dziecko, bardzo Pani współczuję. Proszę zastanowić się czy chciałaby Pani skorzystać również z pomocy psychologicznej aby porozmawiać o Pani sytuacji życiowej, stracie i jak nauczyć się radzić sobie z codziennym stresem.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka