Dlaczego ciągle odczuwam stres?

Mam 24 lata. Nie wiem dlaczego tak jest, ale czuję stres przez cały czas, nie z konkretnego powodu, po prostu czuję stres. Mam taki problem, że strasznie boję się kłótni i martwię się każdą kłótnią. Jestem os spokojną i małomówną. Jeśli mam jechać do rodziny i wiem że tam jest ktoś kto mówi za dużo to od razu mam stres taki że. Boję się głupich pytań i głupiego dogadywania. Jak przyjdzie wieczór lubię się rozpłakać i to mi pozwala że robi się lżej. Jak pracowałam to przed pracą biegunkę miałam ze stresu. Wieczorami nie mogę nieraz zasnąć. Chodzę np o 01.00

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej i konsultacji z lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam serdecznie

Dorota Nowacka