Co mam zrobić, żeby odważyć się skorzystać z pomocy psychologa?

Dzień dobry mam na imię Beata nie całe 5 lat temu zmarla moja mama na raka rozsianego. Minelo juz 5 lat a ja nadal nie moge sie z tym pogodzić. Mam ciagle nawracające bole brzucha . Robiłam wszystkie możliwe badania ale nic nie wykazały . Lekarz rodzinny skierował mnie do poradni zdrowia psychicznego . Ale nie mam odwagi tam pojsc nie umiem o tym rozmawiać. Nie wiem co mam robić . Proszę o poradę

Witam, utrata kogoś bliskiego jest doświadczeniem które jest bolesne. Jeżeli skorzysta Pani z pomocy psychologicznej pomoże to Pani poradzić sobie z tym doświadczeniem, zagoić rany i odzyskać radość życia.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka