Gdzie mam się udać po pomoc przy takich objawach?

Mam 23 lata, a nie mam swojego zdania na żaden temat, nie umiem sklecić zdania nie wspominając o dłuższej wypowiedzi, nie umiem myśleć, rozmawiać z ludźmi, nie mam na to siły, ale czuję sie samotna. Nie rozumiem o czym ludzie do mnie mówią. Czy zatrzymalam sie w rozwoju, jestem upośledzona umysłowo? Gdzie mam sie udać po pomoc?

Witam, proszę skorzystać z pomocy poradni psychologicznej. Aby wskazać przyczynę Pani problemów potrzebna jest dłuższa rozmowa, diagnostyka. Trudności w nawiązywaniu kontaktów, podtrzymywaniu rozmowy nie muszą się wiązać z zatrzymaniem rozwoju lub upośledzeniem.

Pozdrawiam serdecznie

Dorota Nowacka