Co zrobić, żeby przekonać do siebie mężczyznę?

Facet na którym mi zależy ma dziewczynę, ale nie jest z nią szczęśliwy....co mam zrobić by bardziej go do siebie przekonać, i żeby potraktował moje uczucia poważnie?
KOBIETA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witaj!
Skąd ta pewność, że mężczyzna, który Ci się podoba, jest nieszczęśliwy ze swoją partnerką? Rozmawiałaś z nim na ten temat? Skarżył się, że jest mu źle w związku? Przejawia wobec Ciebie jakieś oznaki zainteresowania? Jeżeli zależy Ci na tym mężczyźnie, daj mu czas i prawo wyboru. Nie musisz od razu usuwać się w cień i unikać go. Możecie się spotykać na neutralnym gruncie, np. umówić do kawiarni, na obiad. Na pewno spotkania będą sprzyjać zażyłości między Wami. Być może na początku będzie traktował Cię jako koleżankę, dobrą znajomą albo powiernicę swoich tajemnic, może nawet będzie próbował się radzić Ciebie, jak ma ratować swój związek… Nie wiem, czy takie rozmowy będą dla Ciebie łatwe, ale musisz się z tym liczyć. Przede wszystkim bądź sobą i nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Bądź naturalna i swobodna i nie staraj się niczego przyspieszać.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Witam Panią Serdecznie,

Sugeruję wycofać się z relacji, dopiero kiedy zakończy obecną relację będzie Pani miała wiele możliwości...., czego serdecznie Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com