Czy istnieje przyjaźń między kobietą i mężczyzną?

witam.Składam zapytanie. Czy istnieje przyjaźń między kobietą i mężczyzną po za związkiem. Moim zdaniem prawie zawsze istnieje podtekst erotyczny i jest to zagrożenie dla swojego związku.Czy na trudne pytania lepiej jest rozmawiać w takiej przyjaźni z przyjacielem czy z swoim partnerem. Pozdrawiam Marek

Witam. To jest indywidualna sprawa. Jeśli Pan uważa, że istnieje podtekst erotyczny to właśnie tak jest (w Pana relacjach).
Magdalena Brabec

Najczęściej rzeczywiście podtekst erotyczny jest z jednej lub z drugiej strony. Jednak- zdarzają się rzeczywiste przyjaźnie.
Dlatego nie warto uogólniać, ale przyjrzeć się konkretnej sytuacji, a także odczuciom wszystkich zainteresowanych. Największym zagrożeniem dla związku jest bowiem poczucie pokrzywdzenia, braku realizacji potrzeb, odrzucenia, a o to najłatwiej przy braku jasnej i szczerej komunikacji.