Przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną

czy mój kolega/przyjaciel coś do mnie czuje? Znamy sie krótko, bo 4 miesiące, ale już mówimy i rozmawiamy o wszystkim. Często sie przytulamy, a zwłaszcza wieczorami na ławce. Wtedy jest tak jakoś magicznie i on mnie obejmuje, a ja sie do niego przytulam. kilka razy nawet wziął mnie za ręke. I wiem ze byłby zdolny oddać za mnie życie, zresztą ja za niego tez. napisal mi nawet ze gdybym umarla, on by po tym okropnie cierpial... pierwszy raz mam przyjaciela chlopaka i nie wiem.. czy to cos znaczy??

Witam
Znaczy to to, że jest przyjacielem...chyba, że jest w Pani zakochany i z przyjaźni zrodziło się w nim uczucie i się w Pani zakochał. Może powinna o tym z nim Pani porozmawiać...
Pozdrawiam B.K.

Mam pytane do Pani dlaczego to ma być tylko przyjaźń? Czy są jakieś przeszkody aby pozwolić sobie na bycie razem?
Z tego co Pani mówi to wasz kontakt zaczyna się bardzo zacieśniać. Znacie się stosunkowo krótko więc trudno mówić o przyjaźni, kiedy nie zdążyła pani jeszcze w wielu okolicznościach poznać tej drugiej osoby. W tym przypadku odnoszę wrażenie, że zaczyna się tworzyć między wami uczucie.
Pani mówi o przyjaźni jednak odnoszę wrażenie, że Pani zaczyna się angażować emocjonalnie.
Proszę porozmawiać z chłopakiem jak odbiera waszą relację i jakie macie oczekiwania względem siebie.

Witam, Panią, wydaje się, że opisuje Pani rodząca się bliskość. Czy to oznacza zakochiwanie się czy przyjaźń pewnie nie jest jeszcze jasne dla nikogo. 4 miesiące to nie jest porażający okres czasu i może trudno oczekiwać od razu, że ma Pani do czynienia z miłością. Czy to będzie przyjaźń czy miłosna relacja pewnie rozstrzygnie się po jakimś czasie, ale i tak warto podtrzymywać ten kontakt, pogłębiać go, zobaczyć co z niego wyniknie. Budowanie bliskości między ludźmi, rozumienie siebie, wzajemne wspieranie jest ważnym jeśli nie najważniejszym doświadczeniem życiowym i warto dalej je kontynuować. Życzę Pani wielu pozytywnych zaskoczeń na tej drodze.