Jak zaproponować przyjaźń starszemu o 26 lat mężczyźnie?

Mam 18 lat i chciałam zaproponować przyjazn 44-latkowi a chociaż już coś było pomiędzy nami i ma żonę,dwójkę dzieci prawie dorosłych. I mam takie pytanie jak zaproponować jemu przyjazń?

Ale schodząc na grunt profesjonalny: Proszę sobie zadać pytanie czego Pani oraz on oczekuje od tego związku/relacji? Tu aż ciśnie się na usta pytanie - dlaczego taka różnica wieku?
Być może Pani szuka wzorca ojca, a jego czegoś nowego w nudnej prozie życia małżeńskiego o średnim stażu. Przepraszam, że może za bardzo spłycam, ale zwykle to o to chodzi...

Czy próbowała to Pani zrobić wprost? Na Pani miejscu zastanowiłbym się najpierw czym jest dla Pani przyjaźń i jak mają wyglądać Wasze relacje w przyjaźni. Następnie zaproponowałbym to Pani znajomemu, o ile to będzie to, czego naprawdę Pani chce.