Przyjaźń z żonatym mężczyzną

Mój dobry przyjaciel ma żonę.Zaprosił mnie do kina gdy siedzieliśmy sobie przed kinem pocałował mnie publicznie w usta.Czy to normalne w przyjaźni czy raczej on chcę czegos więcej

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
myślę, że to sygnał świadczący o tym, że chce czegoś więcej. Warto zwrócić na to uwagę, jeżeli chce Pani zachować przyjacielskie relacje.
Pozdrawiam serdecznie
M.Prus

Dzień dobry, myślę, że w naszym kręgu kulturowym przyjaźń między mężczyzną a kobietą nie obejmuje pocałunków w usta. Pozdrawiam.