Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zakończenie przyjaźni z dziewczyną

Witam, mam 19 lat i około roku temu zrezygnowałem z 5 letniej przyjaźni zrobiłem to po wielu przemyśleniach, miałem dosyć tego że mi zależy na niej bardziej niż jej na mnie, mieszkamy od siebie 5 min, a była to przyjaźń na telefon. Nie mam zbyt dużo znajomych i mi to pasuje bo jestem typem samotnika. Ale obawiam się że nie znajdę drugiej takiej osoby jak ona. Nie chcę odnawiać z nią kontaktów, ale boje się że nie znajdę takiej drugiej osoby na którą mógłbym się tak otworzyć...
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Wpływ depresji na życie seksualne

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy depresją a życiem seksualnym.

Warto, żeby Pan wiedział czego naprawdę chce i oczekuje od koleżanki. Być może jest tak, że tak naprawdę oczekiwał Pan czegoś więcej niż tylko przyjaźni, znajomości? Być może też Państwa oczekiwania co do tej relacji były po prostu różne?
Może warto porozmawiać, powiedzieć o swoich uczuciach i oczekiwaniach, zapytać jak to widzi druga strona i razem zastanowić się czy i jak ta znajomość jest możliwa?

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy