Spotykanie się z mężczyzną i wspólne spędzanie czasu

Od miesiaca spotykam sie z kims.Prawie codziennie sie widujemy robimy wszystko razem spedzilismy rowniez swieta razem,po jego zachowaniu i sposob jaki mnie traktuje wyglada to zwiazek,ale Sylwestra chcial spedzic wsrod swoich znajomych wiedzial ze nie mam planow wiec myslalam,ze zabierze mnie ze soba ale nie, spedzilam Sylw z siostra przykro mi troche bylo bo to wyjatkowy dzien chcial sie jeszcze spotkac w nocyale jednak zostal u znajomych.teraz nie wiem co o nim myslec a moze przesadzam

Witam, zamiast ,,myśleć" proszę szczerze porozmawiać o waszych relacjach i o Pani odczuciach związanych z Sylwestrem, określić na czym bazuje wasza relacja i czy dla partnera to także jest związek i na jakich zasadach. Pozdrawiam, motywując do rozmowy.