Co oznacza brak czułości ze strony młodszego mężczyzny?

Witam, Mam chlopaka i bierzemy slub w lecie tyle ze nie jestem juz tego taka pewna. On na samaym poczatku bardzo chcial seksu ale nie mogl w sensie nie stawal mu albo byll miekkawy i tak przez jakis miesiac ale poznalismy sie w sytuacji gdzie przeszlam z jednego zwiazku w drugi i moze ten stres badz poczucie winy. Jestem 9 lat od niego strsza. poznie bylo swietnie krotko i oze nie jak mialam to kiedys ale winilam to na brzk doswiadczenia. Ale bylo i to codziennie i fantazjowalismy razem itp. Teraz nie ma nic od paru miesiecy a ja mam strasznie wysokie libido i pytalam sie czy to tak jak na poczatku ze chcial a nie mogl to powiedzial ze nie. Teraz mowi ze nie ma ochoty poprostu i nie podnieca go mysl seksu i nie ma juz ani czulosci ani seksu . Ja do tej pory wieszlam sie na nim calowalam itp zeby chociaz czlosc byla ale to jest jednostronne i przestalo mi to tez sprawiac przyjemnosc. Nie wiem co robic. Teraz robil nadgodziny i zwalal to na zmeczenie i niewyspanie bo robi nocki ale 2 tygodnie juz ich nie robi i nie zrobil nic zebysmy sie w jakikolwiek intymny sposob zblizyli do siebie . teraz w wolnym czasie zajol sie grami on line i to go jara . nie wiem co myslec kiedy zabija czas ktory moglby przeznaczyc na odbudowanie wspolnej intymnosci

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wynika, że Pani Partner jest młodszy od Pani, a co za tym idzie (domniemam) że być może nie poznał na tyle siebie, swoich reakcji jak również nie potrafi znaleźć dla siebie optymalnego poradzenia sobie z wyzwaniem?

Wskazana byłaby osobista konsultacja seksuologiczna Pani Partnera.

Do rozważenia podjęcie terapii przez Państwa, celem pracy terapeutycznej nad zbudowaniem więzi intymnej.seksualnej/erotycznej.

Z przesłaniem dla Pani i Partnera radości i lekkości w intymności!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605