Brak satysfakcji ze związku z zapracowanym mężczyzną

zauroczona chlopakkiem ktory duzo pracuje od 7 do 22 wogole nie ma czasu pisac smsow i zadko dzwoni jak mu pisze czasm wiadomosci to odp krodko.Mowi ze od samego poczatku wiedzialam jaka jest jego pracagdy chcial sie spotkac a ja musialam zostac w pracy powiedzial mi ze pracuje z kinie a nie szpitalu,obrazisl sie ze mu odmówilam,a gdy on wiele razy mowi ze bedzie i nadle wylacza telefon to jest dobrze...martwi mnie to czasem mysle ze ma inna sama nie wiem czy to ma sens

co z Pania rezonuje w tym meszczyznie? dlaczego sposrod wielu wybrala Pani wlasnie takiego? jakie mechanizmy swiadome i nieswiadome za tym stoja? proponuje konsultacje terapeutyczne.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam, proszę się zastanowić czy Pani partner nie ma skłonności do manipulacji. Ma bardzo wygodną dla siebie filozofię, że Pani powinna być dyspozycyjna i odpowiadać na jego chęć spotkania, jednak on sam nie czuje takiej powinności wobec Pani, daje sobie dowolność w kontakcie, odpowiedziach na sms'y itp. to. Związek to wzajemny kompromis i szacunek. Pozdrawiam