Spotykanie z mężczyzną, który jest w separacji a oczekiwanie na rozwód

od 5mies.spotykalam sie z facetem wiedzialam ze ma zone ale ze sa w seperacji.pokochalam go i bardzo chcialam z nim stworzyc zwiazek.spotykalismy sie reguralnie.robilam dla niego wszystko.nagle mi mowi ze wiecej sie nie spotkamy dopoki nie bendzie mial rozwodu.i chcial zebym mu obiecala ze bende czekac na niego rok.kocham go jest mi bliski tylko wiem ze przez rok nie bendziemy sie widywac czekac czy dac sobie spokuj ??

Witam. Naprawdę chce Pani, żeby jakiś psycholog z internetu, który nawet Pani na oczy nie widział, podejmował za Panią decyzję? Żaden z nas - specjalistów z portalu abc.zdrowie - nie poznał ani Pani, ani tego mężczyzny, ani sytuacji, w której Państwo się znaleźliście. W tej sprawie to Pani jest ekspertem, nie my. Mogę tylko zasugerować kilka pytań, które warto wziąć pod uwagę: Co przemawia za tym, żeby czekać przez rok? Co przemawia za tym, żeby nie czekać? Skąd taka decyzja Pani partnera? Co nim kieruje?
Pozdrawiam.

dac sobie spokoj.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
Podejmuje Pani decyzję dotyczącą związku i przyszłości.
Tylko Pani jest jedynym specjalistą, który zna odpowiedź na pytanie "czy warto czekać..." Trudno podczas "rozmowy w Internecie" podejmować decyzję tak ważną dla Pani przyszłości. Może Pani już wie czy warto czekać przez rok? i może szuka Pani przyczyn/motywów tak podjętej decyzji przez Partnera ?

pozdrawiam serdecznie
A.Aleksandrowicz