Znajomość z biseksualnym mężczyzną

Wiec jak pisałem wczesniej poznałem chłopaka który ma zone,dowiedziałem sie o tym przez przypadek,ale jak on twierdzi miał mi o tym powiedziec..pisze nam sie fajnie jestesmy w tym samym wieku i spotkania są tez sympatyczne..proszę mi doradzic czy mam sie z nim spotykać jesli ma zone?Jest biseksualny ..nie wiem co mam robic..

Szanowna Pani,

nikt nie może mówić Panu, co ma Pan robić. Zachęcam do rozważenia we własnym zakresie plusów i minusów obu podjętych decyzji oraz zdecydować odpowiedzialnie, czy chce Pan wchodzić w związek, jako osoba tym samym ingerująca w małżeństwo tego pana, ze wszystkimi konsekwencjami ukrywania lub wyjścia na jaw tych spotkań.

Jeżeli ten pan poszukuje przygód seksualnych z osobą tej samej płci, może warto z nim porozmawiać, czy jego małżonka o tym wie, jaki on ma do tego stosunek i jaka jest w tym Pana rola, jakie ten pan ma wobec Pana oczekiwania a czego absolutnie nie chce?

W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Anna Szostak, www.ctzo.org