Zdrada w związku a odzyskanie partnerki

ja zdradzilem zone z jej siostrom i zona sie od sunela odemnie i niewiem co robic mam

Dzień dobry!

Żonę spotkała duża krzywda ze stron dwóch bliskich osób - męża i siostry. To naturalne, że dowiadując się o tym może rozważać różne rozwiązania, łącznie z rozstaniem, rozwodem, może też reagować bardzo emocjonalnie, gwałtownie. Z pewnością pomocna będzie Pana cierpliwość, akceptacja dla reakcji żony i danie jej czasu na przemyślenie, podjęcie decyzji, czy jest gotowa na pracę nad Waszym małżeństwem, przepracowanie problemu zdrady i stopniowy powrót do siebie - czy też nie.

Pozdrawiam!