Zdrada w związku a próba odzyskania partnerki

witam mam żonę ona ostatnio spotkała się z kolego z pracy dowiedziałem się o tym w wigilie ze uprawiala sex oralny ,wiec porozmawiałem z nią ale wybaczyłem bo ją kocham uprawiamy sex ale ona nic do mnie nie czuje co mam zrobić ,nie wiem czy udać się do jakiegoś lekarza mówi że mnie kocha ale dlamnie to tak jakby przykrywka mam spory problem. stosowałem krople z sex shopu ale to tylko strata kasy nieraz przychodzę z pracy mam ochoę niezbyt udany nastrój

Witam. Powinien udać się Pan na wizytę do np psychologa. Za mało jest tu informacji i nie da się pomóc przez internet.
Magdalena Brabec

jest tu za malo danych i zadna odp Panu nie pomoze...najlepiej z dobrym terapeuta przyjrzec sie, o co chodzi, jaki jest moj wklad w ta sytuacje, co we mnie rezonuje z takim zachowaniem zony i jak to zmienic.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza