Zaburzenia czucia przy depresji

Mam depresję i mam jakiś słaby smysl dotyku czyli jak się uszczypne to mało co czuję albo raz wydaje mi się że jestem chudy raz że grubszy czy to jest normalne przy depresji ( F38/ F16) ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza