Senność przy Wenlofaksynie a depresja

Lecze sie na depresje prawie 3lata w tym ponad rok dawkom150 mg wenlofaksyny od paru tygodni zaobserwowalem ze godzina 7 8 wieczorem strasznie chce mi sie spac moze zmozedepresja odeszla a ja nadal biore

Witam,
proszę Pana takie kwestie warto omawiać z lekarzem prowadzącym. Podkreślę tylko jeszcze, ze odstawianie leku, jeśli jest zasadne, powinno odbywać się zawsze pod kontrolą lekarza. Także jak najbardziej zasadna wydaje się konsultacja z Pana lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza